نمایندگی، فروش و خدمات پس ار فروش انواع پنل ها ( سلول های ) خورشیدی

سلول‌ها ی خورشیدی وسائلی هستند که انرژی خورشیدی را مستقیماً به الکتریسته تبدیل می کنند، یا مستقیماً از طریق اثر فتوولتایی و یا به طور غیرمستقیم انرژی خورشیدی به گرما یا انرژی شیمیایی تبدیل می کنند.

پنل 4 وات :
پنل های شرکت آریا سولار
پنل های 10 وات :
پنل های شرکت Suntech چین
پنل های 20 وات :
پنل های شرکت Canadian Solar
پنل های 40 وات :
پنل های شرکت LG کره
پنل های 60 وات :
پنل های شرکت Maxcell چین
پنل های 100 وات :
پنل های شرکت Sharp
پنل های 120 وات :
پنل های شرکت Lorenz
پنل های 185 وات :
پنل های شرکت Solar panel جین
پنل های 200 وات :
پنل های شرکت Kyocera

توضیحات خدمت

فروش و خدمات پس ار فروش انواع پنل ها ( سلول های ) خورشیدی با قیمت نمایندگی

انواع سلول های خورشیدی
در منابع مختلف انواع گوناگونی از تقسیم بندی ها در زمینه سلول های خورشیدی انجام می شود. در اینجا نوعی از این تقسیم بندی را که تا حدی براساس ترتیب زمانی پیدایش آنها نیز می باشد ارائه شده است.
1. سلول های خورشیدی مبتنی بر سیلیکون کریستالی
رایج ترین ماده توده برای سلول خورشیدی، سیلیکون کریستالی (c-Si) است. ماده توده سیلیکون با توجه به نوع کریستال و اندازه کریستال به چندین بخش تقسیم می شود.
• سیلیکون تک کریستالی (c-Si) 
• سیلیکون پلی کریستالی (poly-Si) یا چند کریستالی (mc-Si)
2. سلول های خورشیدی مبتنی بر سیلیکون لایه نازک غیر کریستالی (آمورف)
هزینه پایین یکی از مزایای سلول های خورشیدی برپایه سیلیکون آمورف (a-Si) می باشد. دو جزء اصلی آلیاژ a-Si ، سیلیکون و هیدروژن است. علاوه براین، مشخصه یک آلیاژ a-Si داشتن ضریب جذب بالاست. تنها یک لایه نازک برای جذب نور نیاز است و این باعث کاهش هزینه مواد می شود.
3. سلول های خورشیدی لایه نازک GaAs
اولین لازمه موادی که باید در یک قطعه مبدل انرژی فتوولتائیک خورشیدی به کار برود، تطبیق گاف انرژی با طیف خورشیدی و نیز داشتن قابلیت تحرک بالا و طول عمر حامل های زیاد می باشند. این شرایط توسط بسیاری از ترکیبات II-VI ، III-V و Si برآورده می شوند. مواد گروه III – Vعلی رغم هزینه های بالای استحصال و ساخت این نیمه هادی ها، با موفقیت زیاد در کاربردهای فضایی که در آنها هزینه، فاکتور مهمی نیست مورد استفاده قرار گرفته اند. در سال 1961، Shockley و Queisser با در نظر گرفتن یک سلول خورشیدی پیوندی به شکل یک جسم سیاه با دمای 300 کلوین نشان دادند که بیشترین بازدهی یک سلول خورشیدی صرف نظر از نوع تکنولوژی بکار رفته در آن، 30% است که برای سلولی با گاف انرژی ماده برابر 1.39eVبدست می‌آید. با توجه به اینکه انرژی شکاف گالیم آرسناید برابر 1.424eV است می تواند ماده مناسبی برای طراحی سلول های خورشیدی باشد.سلول های خورشیدی ساخته شده برپایه لایه نازک GaAs به عنوان نسل دوم سلول های خورشیدی نامگذاری می شوند.
4. سلول های خورشیدی مبتنی بر مواد آلی
سلولهای خورشیدی ساخته شده از مواد آلی در مقایسه با همتایان دیگر خود بازده بسیار کمتری دارند. اما به دلیل هزینه ساخت پایین و همچنین قابلیت هایی مانند انعطاف پذیری برای مصارف غیرصنعتی مناسب هستند. انواعی از سلول های خورشیدی مبتنی بر مواد آلی شامل سلول های خورشیدی حساس به رنگ، سلول های خورشیدی پلیمری و سلول های خورشیدی مبتنی بر کریستال های مایع هستند.
• سلول های خورشیدی حساس به رنگ (DSSC )
ساختار پایه یک DSSC وارد کردن بهینه یک نیمه هادی نوع n شفاف (با شکاف انرژی پهن) در یک شبکه ای از ستون ها در ابعاد نانو در تماس با نانوذره ها یا برآمدگی های مرجانی شکل است.
شرکت شوکا سولار - مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های خورشیدی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : وارد کننده تجهیزات خورشیدی، اجرای نیروگاه های تولید برق خورشیدی بادی، اجرای گرمایش خورشیدی، تولید انواع لامپ های فوق کم مصرف LED، تامین برق خورشیدی جهت روشنایی، انواع پمپ های خورشیدی جهت کشاورزی، انواع صفحات خورشیدی، انواع های پایه چراغ ها خورشیدی، انواع آبگرمکن های خورشیدی، گرمایش خورشیدی آب استخرها و حمام های عمومی، انواع شارژ کنترلر و اینورتر، انواع باتری های مخصوص انرژی خورشیدی، انواع محصولات ترافیکی خورشیدی، سیستم های خورشیدی، محصولات انرژی خورشیدی، انواع کاهنده های برق LS از کره جنوبی
  • نوع مالکیت: تعاونی
  • تلفن: 0021-09139363988